My heart skips, skips, skips, a beat.

30. května 2012 v 19:03 | Kriste-n E. M.
Skrze malý průchod obložený dubovým namořeným dřevem se naskytl působivý pohled. Zdánlivě připomínal vycházející slunce, jež rámuje vrchy kopců a svým svitem je obdařuje. Záře vycházející odkud si zezadu, však nebyla plazmová koule- co se vlastností i tvaru týče, nýbrž malá tlumená žárovka starožitné stolové lampy, dnes již téměř k nedostání. Byla usazená v pozici blíže okraje stolu obehnaného mohutnými hradbami. Ono opevnění bylo rozmístěné po celém obvodu i v jeho samotném nádvoří. Pečlivě organizované stohy papírů, sešitů, knih, každičký kousek detailně promyšlený, aby byl v případě potřeby ihned po ruce. Veškeré studijní materiály zabraly natolik místa, že samotný špendlík by se zde tísnil. Nutno uznat, takové knihy se v dnešní době nevidí. Precizní informace doplněné ilustracemi a jednotlivými kroky. Obsah šuplíků může vzbuzovat dohady. Osoba majíc tento "čin" na svědomí byla shrbená kdesi za tím vším. S obloučkovitým tvarem okulárů a inkoustovým perem pečlivě pročítala řádky, v nichž by se nesečtělý člověk ztrácel.
"Listen to the same sad song,
playing on repeat, ..."

Slov netřeba, práce hodně. Jistě jste si povšimli dokončeného menu. Poslední detaily jsou doladěné dle mých představ. Vskutku fascinující práce.

Dále některým neunikla má (ne)aktivita. Mám obhajobu, takže rozsudek smrti se nekoná. Mohu opatřit i důkazy (s nimiž mám v poslední době jisté zkušenosti - v rozepsané povídce - uvidíme, co z toho vznikne a jestli neskončí lidově řečeno v plamenech.

Takže k onomu důkazu. Viníkem je škola. Překvapivě. Konec školního roku klepe na dveře - už jen krůček do prázdnin (pro upřesnění 22 pracovních dnů), což není zrovna ideál, který bych si představovala. A tak trávím - jako ona osoba o tři odstavce výše - studováním a vzděláváním. Má energie je na bodu mrazu a knih k učení stále více.
Každopádně je tu i jedna dobrá zpráva. Každým dnem očekávám zásilku z Neoluxoru. Další knihy do sbírky. Tak si říkám, že by mohly být jako první recenze, ale nekřičme dopředu.

Jinak je můj život opakovaným stereotypem … . Co k tomu dodat? Snad jen …

"Cause all you ever need to know,
is what you do to me.
That everytime you hold me close
My heart skips, skips a beat... "
Olly Murs
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kajl Kajl | Web | 1. června 2012 v 14:30 | Reagovat

tuhle písničku mám taky ráda :D

2 Christine Christine | Web | 16. června 2012 v 15:03 | Reagovat

Já tuto písničku zbožňuji, je skvělá :-)

Viděla jsem blog sajj-rpg.blog.cz a viděla jsem tam odkaz na tvůj blog, tak mě napadlo, že kdybys tam byla třeba adminka, že bych ti chtěla něco říct.
Víš, je to skvělý blog a těšila jsem se, že se rozjede a bude to jedno z největších RPG na blogu.cz. Chápu, že někteří nemají čas, ale je mi to docela líto. Tak se tě chci zeptat: Budeš pokračovat, nebo se "Spisovatelská akademie Josefa Jungmana" už nerozjede?

Díky :)

3 Gabrina Gabrina | Web | 23. července 2012 v 15:00 | Reagovat

Ahoj!
Chtěla jsem se tě zeptat, jestli jsi to ty kdo dělal Spisovatelskou Akademii Josefa Jungmanna. Tato RPG, pokud se dá říct že RPG, je dle mého vcelku dobrý nápad. Pokud je tvá, tak jsem se tě chtěla zeptat, jestli jí plánuješ dál rozvíjet?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama